GMS 4000 Kazık Çakma Makinesi

GMS 4000, otoyol bariyer kazık çakma makinesi, sektöre uygun olarak Galmetsan AR-GE departmanı tarafından tasarlanmıştır. GMS, yüksek standartlardaki bileşenler ile imal edilmiştir.

Ürün geliştirmede sadece yüksek kalite ürün ve belirli standartlara sahip tedarikçilerle çalışılmaktadır. GMS kazık ve direk çakma makineleri; sektör ve dünya standardları baz alınarak üretilmiştir.

•    İleri ve geri boom hareketleri, opsiyonel boom seçenekleriyle yüksek profilleri çakma yeteneğine sahiptir.
•    Verimliliğin artması için, yatay ve yanal kaydırma ile ayarlamak  kolay,  böylece doğru konum pozisyonu sağlar, zaman kazandır.
•    Hidrolik kontrolleri, hareket  işaretleri ile doğruluk sağlanması, tam kontrolü ve optimum görünürlük ile operatörün makineyi emniyetli kullanmasını  sağlar.
•    Boomun, yanal kaydırma ve eğimi, ileri ve geri eğim özellikleriyle engebeli arazilerde profillerin montajında veya çıkarılmasında iyi bir performans göstermektedir.
•    Sert zeminlerde profilin esnemesini önleyen makine üzerinde profil merkezleme aparatı bulunmaktadır.

GMS  bariyer kazık çakma makinesi aşağıdaki  Avrupa Güvenlik Standartlarına uygun imal edilmiştir:
•    2006/42 / EC ( Makine Emniyet  Yönetmeliği )
•     2004/108 / EC ( EMC-Elektromanyetik )
Ergonomik tasarımla metal yorgunluğu en aza indirilmiştir.

Kontrol paneli  tüm çalışma sürecinde operatöre net bir görünüm verir.
Acil butonu her türlü durumda tüm makine operasyonlarını kapatmak için operatörün hızlı erişim noktasındadır.
Yüksek kaliteli hidrolik hortumlar ve bağlantı elemanları kullanılmıştır.Herhangi bir  beklenmedik hortum patlamasına karşı,operatörün  basınçlı yağ ile temasını önlemek için hortumlar koruma kılıfı ile kaplanmıştır.
Hidrolik silindirlerin ani arızalarında düşmeyi ve bırakmayı önleyici,hidrolik yük tutma ve ikiz kilit  valfler ile emniyet altına alınmıştır.

Ürünün çalışma sahasında ve üretim kısmında yer alan fotoğraflarını incelemek için fotoğraf galerimizi ziyaret edebilirsiniz.